Blog

Son Yazlar

Havai Fişek Organizasyonu

Havai Fişek Organizasyonu nasıl olmalı? 2 yıldır merkezi İstanbul olan ve  Havai Fişek Organizasyonu yapıp ayrıca havai fişek, volkan, pyroteknik ürünleri, maytaplar gibi ürünlerin satışını da online olarak kurulduğu e-ticaret sitesinden yapan RAX’s Havai Fişek Tanıtım Organizasyon Hizmetleri 16 yıldır birleşen tüm tecrübesiyle profesyonel bir hizmet vermektedir.

havai-fisek-gosterisi

Havai Fişek Organizasyonlarında en önemli etken zamanlamadır. Zamanlama doğru ayarlanmazsa eğer iş kazası diyebileceğimiz sonuçlar ortaya çıkabilir. Rax Havai Fişek ekibi tamamen profesyonel ve alanında uzmanlaşmış bir ekipten oluşmaktadır. Düğün, kutlama, konser, açık hava, iç mekan gibi çeşitli organizasyonlarda en ince ayrıntısına kadar havai fişek gösterisi, şelale gösterileri, volkan patlamaları özenle planlanır ve mekana göre uyarlaması yapıldıktan sonra gerekli yasal izin alımlarının halledilmesiyle de gösteri anında tüyleriniz diken diken olur. Galeri ve video sayfalarımızdan referanslarımızı incelemenizi tavsiye ederiz.

Galeri sayfamız; http://raxshavaifisek.com.tr/galeri/

Video sayfamız; http://raxshavaifisek.com.tr/video-galeri/

Havai fişek gösterisi yapmak istiyorsunuz ancak nasıl ilerleyeceğinizi bilmiyorsanız, RAX’s Havai Fişek ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim sayfamız; http://raxshavaifisek.com.tr/#iletisim

Havai fişekler, potasyum nitrat, kükürt ve meşe odunu kömüründen oluşturulan karışım ile yapılmaktadır, bakır – çinko – sodyum gibi maddeler kullanılarak da renklendirilir. Yurt dışından özel olarak ithal edilen ürünler ile özel günlerinize, kutlamalarınıza, şenliklerinize tam 16 yıldır hizmet veren Rax’s Havai Fişek, her zaman yanınızda.


Yorum Yaz