Blog

Son Yazlar

Havai Fişek Gösterisi

Profesyonel havai fişek gösterisi izne tabidir. Havai fişek gösterisinden en az 5 iş günü öncesinden gösteri yapılacak yerin mülki amirden izin alınması mecburidir. Havai fişek gösterisinin yapılacağı yer çevresinde parlayıcı ve yanıcı maddeler, uçak ve helikopter iniş kalkış güzergahı, askeri kışla olmamalıdır. Eğer çevrede olmaması gerekenler var ise havai fişek gösterisi için kesinlikle izin verilmez ve kesinlikle gösterinin yapılması yasaktır.

RAX’S Havai Fişek Tan. Org. Hiz. Ltd. Şti. havai fişek gösterilerini yurt dışından özel olarak ithal ettiği birinci sınıf kalitede ürünler ile yapmaktadır. Gösteriler alanında uzman olan ve ateşleyici yeterlilik belgesine sahip profesyonel ekip ile yönetilmektedir. Sektördeki tüm yenilikleri takip eden ve 16 yıllık bir firma olan RAX’S Havai Fişek Tan. Org. Hiz. Ltd. Şti., pazar içerisinden gelen yeni talepleri karşılayabilmek için kalite standardını her daim yükseltmektedir.

raxs-havai-fisek-6

Havai fişekler gök bombasıyla birlikte kullanıma hazır bir şekilde seri atın yapabilme kapasitesi olan gök bataryalarının harmanlanmasıyla oluşturulmaktadır. Bir havai fişek gösterisinde ortalama 40, 70, 80, 100, 150, 200 metre yüksekliğe ulaşabilen ve değişik efektler oluşturan ürünler kullanılmaktadır.

RAX’S Havai Fişek Tan. Org. Hiz. Ltd. Şti’nin standart paketleri haricinde havai fişek organizasyonunun detay bilgisine göre önceden planlama yapılması ve gösterinin kareografisinin uygun paketlerde hazırlanması hizmeti mevcuttur. Havai fişek gösterisinin yapılacağı mekana, çevreye göre gösteri kalitesinin daha yüksek olması adına ürün ve atış süreleri değişkenlik gösterebilir ancak hiçbir surette malzeme eksiltilmesi yapılmaz. Eğer gösteride kullanılmaması gereken ürün olursa bu ürünün yerine kullanılacak diğer malzeme artışı yapılır.

Havai Fişek Gösterileri ile ilgili videoları incelemek isterseniz tıklayınız; VİDEO


Yorum Yaz